Brevkassen ⟩

Brevkassespørgsmål

TAK!

Indsendt af "Anonym" på 13 år

Det her er ikke et spørgsmål, og jeg forventer ikke at i svare på det, men jeg ville bare gerne have at i skulle vide det.
Jeg har haft indsendt et par spørgsmål, som i har hjulpet mig ud med så godt. I gør et fantastisk stykke arbejde og jeg har virkelig kunne bruge jeres svar til noget. Jeg ville bare takke jer tusind gange for jeres kæmpe hjælp.

knus anonym

Besvarelser

Svar fra Martin

Hej Anonym,

Vi takker rigtige mange gange for dine spørgsmål og er super glade for at du har fundet hjælp i vore svar! Jeg vil sørge for at alle vores rådgivere får læst din besked :)


Med venlig hilsen,
Martin Jul Jönsson
Stifter og brevkasseansvarlig
Vær opmærksom på: Disse svar skal kun ses, som ekstra råd, set fra en ungs synsvinkel. Svarene i denne brevkasse er skrevet af unge og kan IKKE sidestilles med professionel rådgivning. Hvis du tror du har en sygdom, eller hvis du har psykiske problemer, skal du gå til din læge og/eller snakke med en voksen du stoler på. Find yderligere hjælp disse steder.

Hvad kan vi hjælpe dig med?

Vi har modtaget 5112 spørgsmål og givet 7586 svar de sidste 18 år

Alkohol og stofferEtnicitetFamilieFlytte hjemmefraForelskelseGraviditetKrop og sundhedKærester og forholdMobningPersonlige problemerSeksualitetSex og samlivUddannelseVenner Andre ting
Skriv til os ⟩ 100% anonymt · 100% gratis

Flere spørgsmål om andre ting

Naboer holder mig vågen

Jeg har nok ikke verdens største problem, der er bare noget der er pænt iriterene. Jeg bor i lejli...

Ville ønske jeg kunne komme på en anden skole

Hej jeg er en pige på 12 år jeg går i en specialklasse og jeg føler ikke at jeg er ligesom alle ...

Det er for dårligt

Kære ungzonejeg elsker virkelig at man kan skrive ind til jer om alle mine problemer så først vil...

Ny klasse

Jeg skal være sammen med min nye klasse næste år vi bliver slået sammen parallelklassen og min k...

Det er ikke så vigtigt

Hej ung zone:))Jeg elsker den her brevkasse og i giver altid de bedste svar!Jeg vil bare gerne vide ...